Jak Kupować

 WARUNKI SPRZEDAŻY

1. Aby złożyć zamówienie należy wysłać e-maila na adres magia.zakleta.w.kamieniach@gmail.com wraz z zamówieniem (nazwa, kod i ilość produktu np. Kolczyki z Koralami, kod: 053, sztuk 1) oraz danymi do wysyłki (imię i nazwisko, ulica, numer domu lub mieszkania, kod pocztowy, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego). Każde zamówienie potwierdzam osobiście e-mailem zwrotnym z informacją na temat formy płatności, czasu wysyłki itd. Koszt wysłania przesyłki przy przedpłacie na konto to 8 PLN, przesyłka za pobraniem kosztuje 18 PLN.

2. Rozliczenia transakcji zakupu można dokonać gotówką przy odbiorze towaru (zaliczenie pocztowe) lub dokonując przelewu na moje konto. Przelewu należy dokonać w terminie do 7 dni od dnia zamówienia, po tym terminie zamówienie zostaje anulowane.

3. Zamówienie jest realizowane w ciagu 1-7 dni roboczych zależnie od stanu magazynowego, przy czym czas faktycznej dostawy zależy od Poczty Polskiej. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju, w przypadku wysyłki poza granice kraju konieczne będzie wcześniejsze uzgodnienie warunków.

4. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny, a faktura VAT wystawiana jest na życzenie klienta. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

5. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być używany, zniszczony bądź uszkodzony. Zwracane towary muszą być kompletne i należy odsyłać je razem z otrzymaną wraz z nimi paragonem (i ewentualnie fakturą). Zwrócony towar możesz również zamienić na inny będący w ofercie, w zależności od wybranego produktu zwrócę nadpłatę lub dopłacisz brakującą kwotę.

6. Wysyłane przesyłki pakowane i zabezpieczane są najlepiej jak to możliwe. Jednak może zdarzyć się tak, że przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu więc jeśli przy odbiorze zauważysz, że przesyłka została uszkodzona podczas dostawy, złóż reklamację bezpośrednio przy odbiorze na poczcie lub u listonosza.

7. Każdy z produktów jest ręcznie robiony i unikalny, dlatego może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu. Zdjęcia produktów są przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli.

8. Zamówione towary są dostarczane wyłącznie pod adres wskazany w formularzu zamówienia, ale jeżeli chciałbyś wysłać komuś zamówienie jako prezent to jest to możliwe w przypadku płatności dokonanej przelewem.

9. Dane kontaktowe

P.H.U. „ALTEX”

Ul. S. Wyspiańskiego18

44-190 Knurów

tel/fax: 32/235-43-91 tel.kom.602-46-46-54

email: magia.zakleta.w.kamieniach@gmail.com

10. Zamieszczony w serwisie cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy

11. W razie wszelkich wątpliwości lub pytań proszę o kontakt, zależy mi, aby klienci byli  zadowoleni z zamówionych produktów i obsługi. Zapraszam także do komentowania produktów na blogu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s