Kamień tygodnia od 13.04 – 19.04.2014

Agat Mszysty

Agat Mszysty

AGAT MSZYSTY

AGAT MSZYSTY

AGAT MSZYSTY – BEZPIECZEŃSTWO

Agat mszysty występuje w kilku odsłonach. Mszyste inkluzje układają się w przeróżne formy o zróżnicowanej barwie. Czasem w śnieżnej bieli widoczne są ciemnozielone gałązki a innym razem w przezroczystym kamieniu widoczne są zielone i niebieskie mchy lub w brunatno żółtym wnętrzu „rosną” brązowo zielone trawy. Jednak pomimo zróżnicowania wizualnego agat mszysty zawiera w sobie spokój.

Pomimo trudności jakie możemy w tym tygodniu napotykać jesteśmy otoczeni energią ochronną.

Jesteś zmęczona? więc pozwól sobie na odpoczynek najlepiej w samotności na łonie natury i pozwól aby dobre duchy cie strzegły, być może w samotności dostaniesz podpowiedź, która drogą pójść dalej. Zwolnij tempo i bądź łagodna dla siebie.

Na lęki i obawy poszukaj sobie amuletu lub innych ochronnych symboli zgodnie z tym w co wierzysz. W taki sposób energia twoich myśli (zastanów się czego naprawdę potrzebujesz) zostanie skierowana w odpowiednie miejsce, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Jeśli zbytnio poświęcasz się innym, to pozwól sobie na chwilę wytchnienia i nie koniecznie musisz zaszyć się z dala od wszystkiego. Wystarczy, że przeznaczysz chociaż 15 minut dziennie tylko dla siebie aby się wyciszyć i pobyć w swoim wnętrzu, które podpowie czego tak naprawdę potrzebujesz.

Spokojnego tygodnia pod opieką dobrych duchów życzę wszystkim.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s