Podsumowanie roku 2013

W ramach podsumowania starego roku, serdecznie dziękuję wszystkim odwiedzającym, komentującym i zamawiającym, jestem wdzięczna za Waszą aktywność, a szczególnie pozdrawiam osoby z grupy „kamieniolubów”.

Pod spodem znajduje się (po angielsku) raport ze statystykami bloga za rok 2013, w skrócie podam, że naliczono 32 000 odwiedzin, najczęściej odwiedzanym postem był Właściwości Kamieni, a najczęstszymi zapytaniami w przeszukiwarce, z których trafiano na bloga były: piasek pustyni, noc kairu właściwości, właściwości kamieni, piasek pustyni kamień i karneol właściwości.

Dziękuję jeszcze raz i zapewniam, że w roku 2014 nie mam zamiaru zwalniać tempa. Zachęcam do pisania, zadawania mi pytań i oczywiście, zamawiania – jak zwykle postaram się zrobić wszystko zgodnie z zapotrzebowaniem, gustem i stanem kieszeni klienta 😉

Pozdrawiam

Barbara

————————————————————-

The WordPress.com stats helper monkeys prepared a 2013 annual report for this blog.

Here’s an excerpt:

The concert hall at the Sydney Opera House holds 2,700 people. This blog was viewed about 32,000 times in 2013. If it were a concert at Sydney Opera House, it would take about 12 sold-out performances for that many people to see it.

Click here to see the complete report.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s