Awenturyn

AWENTURYN

Awenturyn pomaga nam spojrzeć naszym strachom w twarz i tak samo pomaga je przezwyciężyć. Polecam go cierpiącym na nerwice lekowe i depresje. Awenturyn jest uważany za jeden z najlepszych „odpędzaczy” zmęczenia i „poprawiaczy ” nastroju . Wibracje zielonego awanturynu działają na ciało fizyczne i otaczające je ciało subtelnie, delikatnie i stopniowo, dzięki czemu człowiek wycisza sie, a rytm serca uspokaja. Pomocny dla dzieci nerwowych i mających problemy z zasypianiem.

Awenturyn działa ochronnie na nasz organizm ,kiedy znajdziemy się wśród ludzi, którzy chorują na grypę. Kamień ten stwarza wokół nas kokon ochronny i przepędza grypę gdzie pieprz rośnie. Kto nie dowierza proszę spróbować.
Wszyscy chorowali prócz mnie , bo nie rozstaję się z tym kamieniem.

Awenturyn pomaga spojrzeć naszym najróżniejszym strachom prosto w twarz i je pokonać. Należy go nosić w okolicach szyi, bądź serca (potwierdzam ,bo sama wykorzystuję ten kamień w związku z problemami z sercem, pozwoliło to ,zmniejszyć ilość zażywanych leków). Pamiętać jednak musimy o tym , że kamienie wspomagają leczenie, ale nie należy ich stosować zamiast, tylko jako dodatek .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s